Szybki KursSzybki KursSzybki Kurs

FAQ

Tak. Posiadamy aktualną decyzję Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej o numerze 11/2021 na prowadzone przez nas szkolenia.

Niestety jak sama nazwa wskazuje, kwalifikacje dotyczą tylko pracy z dziećmi w żłobku i klubie dziecięcym.

Musisz mieć 18 lat, wykształcenie średnie (matura nie jest wymagana) oraz posiadać zaświadczenie o odbytym szkoleniu, które zdobędziesz na naszej platformie.
Żłobek/klub dziecięcy:
Szkolenia uzupełniające są dla osób posiadających co najmniej roczne doświadczenie
w pracy z dziećmi w wieku do lat 3, które przez okres ostatnich, co najmniej 6 miesięcy przed podjęciem zatrudnienia, nie pracowały jako opiekun.
Opiekun dzienny:
Dla osób spełniających wymagania pod względem kwalifikacji z Ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (art. 16, ust. 1).

Po ukończeniu teorii i praktyki przystępujesz do egzaminu. Egzamin składa się z dwóch części: testu i krótkiej pracy pisemnej na wybrany przez siebie temat (minimum 1 strona A4). 

Test rozwiązujesz aż do momentu otrzymania pozytywnego wyniku. 

Na zaświadczeniu nie ma informacji, że kurs odbywał się poprzez platformę online.

Po zaliczeniu wszystkich modułów i odesłaniu kompletu dokumentów, (wraz z podaniem niezbędnych informacji, jak chociażby adres do wysyłki), niezwłocznie przygotujemy dla Ciebie certyfikat.
Listy wysyłamy 3 razy w tygodniu w dni robocze.

To Ty decydujesz ile czasu poświęcisz na szkolenie. Należy jednak wziąć pod uwagę, że materiału do nauki jest sporo i na pewno nie uda się go opanować w czasie krótszym niż:
- ok. 11 dni na teorię i co najmniej 10 dni na praktykę w przypadku 280h szkolenia dla opiekunów w żłobku i klubie dziecięcym
- co najmniej 9 dni na teorię i 4 dni na praktykę w przypadku 160h szkolenia dla dziennych opiekunów
- kursy uzupełniające jesteś w stanie zrobić nawet w kilka dni.
Pamiętaj, że dostęp do platformy masz aż przez 12 miesięcy.

Część teoretyczna jest prowadzona w całości online, dlatego masz możliwość nauki
w dowolnym czasie.

Po opłaceniu kursu i zaksięgowaniu wpłaty (lub wygenerowaniu potwierdzenia przelewu) od razu otrzymasz dostęp do platformy. Jeśli wybierzesz formę płatności poprzez Przelewy 24, dostęp do Platformy będzie automatyczny. 

Zapisz się poprzez zakładkę ,,Wybierz kurs". Opłać zamówienie i rozpocznij naukę.

Nie jest właściwe rozpoczynanie praktyk zawodowych bez zapoznania się z podstawą teoretyczną. Zgodnie z przedstawionym planem szkolenia Ministerstwa praktyki są ostatnim elementem szkolenia.

Możesz wrócić do teorii i podejść do testu jeszcze raz, aż do skutku.

Kurs możesz zrealizować w dogodnym dla siebie czasie, jednak dostęp do platformy będziesz mieć przez 12 miesięcy.

Wystarczy przeglądarka internetowa i połączenie z Internetem.

Oczywiście, że tak. Otrzymasz fakturę drogą mailową.

Zaświadczenie prześlemy pocztą na adres wskazany na fakturze. 

Otrzymasz dwa zaświadczenia w wersji papierowej. Jedno dla Ciebie a drugie (w formie kopii) dla Twojego pracodawcy.

Zakres materiału do opanowania jest taki sam. Kurs online jest wygodniejszy, bardziej elastyczny, dopasowany do Ciebie, bo uczysz się wtedy kiedy masz na to ochotę i nie tracisz czasu na dojazdy.

Podczas zakupu szkolenia ustalasz login (adres mailowy) i hasło do zalogowania się na platformie szkoleniowej. Będziesz po kolei przechodzić przez moduły cząstkowe i otrzymasz e-maile z przypomnieniem o odblokowaniu kolejnej lekcji. Lekcje wyświetlają się w formie plików tekstowych, graficznych a także nagrań (pierwsza pomoc). Na zakończenie rozwiążesz test, do którego można podchodzić wielokrotnie, aż do uzyskania pozytywnego wyniku.

Tak. Powtarzasz test, aż do momentu uzyskania pozytywnego wyniku. Nie ma limitów. 

Na naszej stronie internetowej, w zakładce ,,pliki do pobrania" znajdziesz zaświadczenie o odbyciu praktyk. Z wydrukowanym zaświadczeniem zgłaszasz się do wybranej przez siebie placówki. Nad prawidłowym przebiegiem praktyk czuwa opiekun wyznaczony przez dyrekcję. Poznasz specyfikę pracy w placówce i zakres obowiązków opiekunki.

Tak, dlatego aby przyspieszyć możliwość zatrudnienia warto ją wyrobić przed podjęciem pracy.

Tak. Jeżeli posiadasz wykształcenie co najmniej średnie i ukończysz nasz 280h kurs zdobędziesz kwalifikacje potrzebne do pracy w żłobku i klubie dziecięcym, zgodne z Ustawą o opiece nad dziećmi do lat 3 i Rozporządzeniem Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

Cookie Consent with Real Cookie Banner