Szybki KursSzybki KursSzybki Kurs

Jak wybrać odpowiedni kurs dla opiekunek w żłobku i klubie dziecięcym?

  • Szybki kurs
  • Blog
  • Jak wybrać odpowiedni kurs dla opiekunek w żłobku i klubie dziecięcym?

W wyborze kursów jako opiekunka w żłobku i klubie dziecięcym warto zwrócić uwagę na doświadczenie jakie posiada firma szkoleniowa a także zweryfikować czy placówka kształcąca posiada do tego odpowiednie kwalifikacje.

Platforma Szybkiego Kursu została stworzona przez praktyków i osoby z wyższym wykształceniem w dziedzinach związanych z tematyką szkoleń.

W ofercie konkurencji oprócz treści określonych przez ustawę, często przewijają się dodatkowo zbędne wiadomości,  a nawet skopiowane bezmyślnie treści z Internetu a brakuje opisu sytuacji z prawdziwego życia placówek.

Właśnie z powodu niezadowolenia z poziomu innych szkoleń powstała potrzeba opracowania kursów, które pod względem przydatności i poziomu sprawiają, że osiągnięty efekt przekłada się na wysokie kwalifikacje i pełną gotowość do podjęcia nowego zawodu.

Tylko szkolenia prowadzone przez praktyków mają największą wartość, bo żeby o czymś mówić, trzeba znać realia oraz mieć o tym pojęcie.

Program szkolenia Szybkiego Kursu zapewnia bogato rozwinięte i przydatne informacje. W opinii kursantów bardzo ciekawe a niejednokrotnie zaskakujące. Osoby posiadające własne dzieci, biorące udział w szkoleniach są zaskoczone, bo wszystko układa im się w jedną całość odnośnie obserwacji rozwoju własnych dzieci.

To nie tylko szkolenie, to też ciekawa lektura dla każdego rodzica i pracownika placówek opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

Usystematyzowana wiedza, wzbogacona o prawdziwe przykłady, wyjaśniająca realne problemy, z jakimi pracownicy mogą się zetknąć w placówce.

Szkolenie w wersji online jest podyktowane potrzebą rynku. To ciekawa alternatywa dla tradycyjnych metod nauczania. Pozwala na naukę w dowolnym czasie i miejscu.

Szkolenia Szybkiego Kursu mają atrakcyjne ceny, ponieważ zależy nam aby oferta była dostępna dla osób, które marzą o nowym zawodzie i pracy z dziećmi. Chcieliśmy aby szkolenia dla opiekunek w żłobku były osiągalne a droga zdobycia nowych kwalifikacji nie była uzależniona od zasobności portfela.

To inwestycja w znakomitą kadrę dla właścicieli żłobków, w osoby które marzą o pracy z dziećmi i są pełne pasji do zawodu.

Właściciele żłobków chętnie wykupują nasze szkolenia dla swoich pracowników, ponieważ doceniają wiedzę oraz doświadczenie, którym się dzielimy. Dzięki gruntownemu przygotowaniu i przykładom z codziennego życia placówek nie muszą martwić się o kompetencje nowych pracowników. Dla absolwentów kursu opiekuna  w żłobku wiedza staje się jasna i pozwala poczuć się pewnie w pracy z dziećmi.

Zdobyty certyfikat daje uprawnienia do pracy w żłobkach i klubach dziecięcych na terenie całego kraju, dzięki akredytacji Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

Cookie Consent with Real Cookie Banner