Szybki KursSzybki KursSzybki Kurs

Chcesz kupić kurs ale nie wiesz jak?

Ten artykuł poświęcimy opisaniu krok po kroku procedurze zakupu naszych szkoleń.

Jesteś już na naszej stronie. To wspaniale. Mamy nadzieję, że zdecydujesz się na zakup jednego z naszych szkoleń. Gwarantujemy, że na naszym kursie uzyskasz nie tylko wiedzę teoretyczną ale również praktyczne wskazówki, które zastosujesz w swojej pracy.

Przekonaliśmy Cię? To świetnie. Poniżej instrukcja zakupu naszych szkoleń.

● ZAKUP KURSU PRZEZ OSOBĘ FIZYCZNĄ

Wybierz interesujący Cię kurs z zakładki: WYBIERZ KURS na naszej stronie internetowej (cała oferta naszej firmy).

Możesz także kliknąć w SKLEP (w sklepie dostępne tylko kursy dla opiekunek w żłobku i klubie dziecięcym)

Wybierz, czy interesuje Cię szkolenie 280 godzinne, nadające kwalifikacje do pracy z dziećmi w wieku do lat 3 w placówkach, takich jak żłobek i klub dziecięcy, czy może szkolenie uzupełniające dla osób które już pracowały w tym zawodzie ale miały dłuższą przerwę.

Kliknij KUP KURS i wypełnij formularz rejestracyjny.

Dane które tutaj zostawisz będą niezbędne do zalogowania. Wpisz własny adres mailowy i wymyślone przez siebie hasło złożone z co najmniej 8 znaków (w tym mała, duża litera, liczba lub znak specjalny).

Na etapie rejestracji możesz zastosować kupon rabatowy. Wystarczy wpisać i zatwierdzić. Pamiętaj, że po zaaplikowaniu kuponu rabatowego należy sprawdzić czy cena się zmieniła, ponieważ reklamacji z tytułu wprowadzonego błędnie kodu nie uznajemy.

Nie pomyl się w numerze PESEL, ponieważ na podstawie podanych przez Ciebie informacji wydrukujemy dla Ciebie certyfikat. Uzupełnij dane do faktury zaznaczając osobę fizyczną lub firmę. Nawet jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej, to otrzymasz fakturę jako dokument sprzedaży, zamiast paragonu.

●ZAKUP KURSU DLA TWOJEGO PRACOWNIKA (JAKO FIRMA)

Jeśli potrzebujesz zakupić szkolenie dla swojego pracownika, wybierz interesujący Cię kurs z zakładki:

WYBIERZ KURS

na naszej stronie internetowej (cała oferta naszej firmy) lub kliknij w

SKLEP

i wypełnij formularz zamówienia, wpisując adres e-mail pracownika i jego tymczasowe hasło. Hasło powinno być złożone z co najmniej 8 znaków, w tym mała, duża litera, liczba lub znak specjalny. Hasło będzie potrzebne do pierwszego zalogowania. Pracownik może je później zmienić.

Następnie wpisz swoje dane do faktury.

Na etapie rejestracji możesz zastosować kupon rabatowy. Wystarczy wpisać i zatwierdzić.

Nie pomyl się w numerze PESEL, ponieważ na podstawie podanych przez Ciebie informacji wydrukujemy certyfikat dla Twojego pracownika.

Oczywiście możesz poprosić aby to pracownik wypełnił zgłoszenie samodzielnie, podając Twoje dane do faktury. Pamiętaj, że należy wtedy wybrać opcję płatności: zapłać przelewem.

To nigdy nie było tak proste.

Dajemy szansę na pozyskanie legalnych kwalifikacji do pracy w zawodzie opiekunki dziecięcej, prawdopodobnie w najatrakcyjniejszej cenie w Polsce.

Jako pracodawca zyskujesz nowego pracownika, z niepodważalnymi kwalifikacjami i oszczędzasz pieniądze, które możesz przeznaczyć na rozwój swojej placówki.

Podejmując z nami długofalową współpracę możesz liczyć na dodatkowe zniżki w postaci kodów promocyjnych.

Cookie Consent with Real Cookie Banner